Сушіння спецій і трав.

Середній час сушки: 4-8 годин (у режимі Low)
Трави можна легко підготувати і висушити для подальшого їх використання для супів і соусів. При сушінні в сушарці Ezidri трави збережуть свій колір і всі свої ароматні та смакові якості. Збирайте трави рано вранці, в цей період часу трави володіють найбільшим ароматом. Щоб уникнути потемнінні трав рекомендується сушити трави при температурному режимі Low (35-40 ° С).

Сушіння квітів

Середній час сушки: 6-12 годин (в режимі Medium)

Досить цікаве застосування сушарки Ezidri в сушінні квітів. При висиханні в сушарці майже всі частини квітки зберігають свій природний колір і свою форму не повреждаясь. Навіть такі квіти як троянди й півонії з розкрилися бутонами зберігають всю свою структуру. Квіти і бутони можна сушити за допомогою сітки для лотків. Сушарка Ezidri просушує квіти рівномірно і сухим повітрям, завдяки цьому вони зберігають свій колір і форму.




 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.