Покрокова інструкція сушки овочів.

Покрокова інструкція сушки.

Поріжте овочі на однакові скибочки товщиною приблизно 5 мм, скибочки повинні бути однакової товщини, щоб вони висушили одночасно. Час сушіння залежить від товщини скибочок, вмісту в овочах вологи, а також вологості повітря. Тому час сушки вказано в інструкції тільки для довідки.

Встановіть температуру 50 ° С і укладіть скибочки в один шар на кожен лоток на невеликій відстані один від одного. Клейкі овочі, наприклад томати і дрібні зерна квасолі і гороху краще сушити на сітці.

Незадовго до закінчення часу сушіння необхідно перевірити висушили чи овочі. В залежності від типу овочів вони повинні бути від еластичних до хрустких, і без вологих вкраплень.

Після завершення сушіння дайте овочам охолонути, а потім помістіть їх в герметичні контейнери і зберігайте в прохолодному сухому темному місці.Так як у висушених продуктах залишається менше 2% вологи вони не піддаються заморожуванню і на відміну від свіжих продуктів можуть зберігатися необмежений час у морозильній камері без пошкодження на клітинному рівні.
 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.