Вибираємо корисні фрукти і овочі.

Вибираємо корисні фрукти і овочі.

  Не для кого не секрет, що близько половини овочів і фруктів, пропонованих нам на базарах і в магазинах, можна назвати лише «умовно» корисними. Багато фрукти піддаються хімічній обробці для збільшення терміну зберігання, і поліпшення товарного виду. Давайте розберемося, як вибирати по-справжньому свіже та корисні овочі і фрукти.

Вибираємо яблука.

  Якщо коли Ви миєте яблуко, з нього постійно стікає вода, і залишається жирне речовина на руках-це говорить про обробці яблука воском чи парафіном. Цей прийом широко використовуються при дальньої транспортуванні. Видалити з яблука парафін можна тільки спиртом, вода його не бере. Якщо ж парафін проник в сам плід через шкірку, чистка шкірки не допоможе.

  Звертайте увагу на природні фрукти, тобто не блискучі, як у рекламі.) Купуйте фрукти згідно сезону, адже яскраві і красиві яблука в кінці зими, швидше за все везли із заморських країн, відповідно застосовувалися вещ-ва для транспортування. У разі виявлення парафіну-обов'язково зрізайте шкірку яблука.

Вибираємо ананаси.

Найчастіше на ринках найчастіше продаються зелені ананаси під виглядом. По-справжньому зрілий ананас легко визначається за такими ознаками: верхній пучок листя повинен бути салатного або жовто-салатовий кольори, а верхній листочок обов'язково повинен бути жовтим, колір самого плоду варіюється від солом'яно-жовтого до жовтого від низу до верхнього пучка листя.

Вибираємо банани.

Банани часто продавают зеленими, з підвищеним вмістом крохмалю і зниженим вмістом цукрів, але їх достатньо просто визначаються за кольором.

Вибираємо огірки.

  Основними індикаторами свіжості огірків є темний зелений колір, твердість, і тонка шкірка.

  Спочатку проведіть рукою по огірку. Якщо шипи на поверхні м'які і тонкі, їх легко стерти рукою, - це говорить про те, що огірок можна купувати. Якщо ж шипи більш грубі, а шкірка має темно-зелений колір - імовірно такий огірок був вирощений із застосуванням невідомих хімікатів. Щоб прийняти остаточне рішення, злегка подковирніте шкірку біля основи ніжки огірка, якщо овоч не має ніякого запах, - його краще не купувати.

  Перед покупкою перевірте нащупь огірок близько плодоніжки, якщо він м'який, це говорить про його старості. Він уже не має не запаху, не вітамінів. Ознаками свіжості також є наявність засохлих квітів і схожа на пил "сивина".

Вибираємо помідори.

  Як правило, якщо при вироащіваніі помідорів застосовувалися нітрати-він має більш товсту шкірку.

  Якщо при різанні помідора навпіл, Ви бачите білу м'якоть і прожилки це також говорить про наявність нітратів. Якщо колір помідора яскраво-червоний як зовні так і всередині - це демонструє якість, тобто відсутність нітратів. Також чим більше помідор, тим менше нітратів в складі.

  Недостиглі на вид, оранжево-червоного кольору помідори, напевно, були вирощені із застосуванням невідомих добрив. При натисканні на такі помідори, на товстій шкірці залишається вм'ятина від пальця. Багато покупців вважають, що пензлик (помідори на гілочці)-гарантія свіжості. Насправді це всього лише маркетинговий хід, пензлик не відривається від помідора, навіть при початку процесу гниття.

  Якщо гілочка на помідорі свіжа і пружна, це говорить про те що, помідори були зірвані недавно, вони свіжі. Якщо ж гілка суха, то і плоди завжди старі, їм може бути до кількох місяців, зсередини вони можуть виявитися гнилими.

Вибираємо болгарський перець.

   При виборі запакованого болгарського перцю особливу увагу приділіть упаковці - він дуже не любить вологи, прослідкуйте, щоб усередині плівки не було крапель води. Зелений колір плоду і свіжий обріз перцю говорять про його свіжості.

Вибираємо зелень.

  Дуже важливо щоб обріз коренів був свіжим, зелень темно-зеленого кольору, всі аркуші витягнуті.
 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.