Яблуко - різка Apple Peeler.

  Яблокорізки - Apple-Peeler - інструмент для різання і видалення серцевини яблук, значно полегшує обробку яблук. Нарізані скибочки яблук крім сушіння ідеально підходять для яблучних пирогів і іншої випічки. Пристрій видаляє не тільки шкірку, а й серцевину плода, а також нарізає яблуко серпантином. Закріпіть плід в пристрої і крутите ручку! Яблокорізки EZIDRI APPLE PEELER чистить від шкірки, нарізає на рівні часточки і вирізає серцевину яблук за секунди! Матеріал корпусу - метал.  Ezidri PEELER можна використовувати для очищення не тільки яблук, але і груш, картоплі. Часточки виходять ідеальними для сушіння, консервування та приготування. Ножі можна відключати. З Яблокорізки Apple Peeler чистити яблука, груші і картопля тепер швидко і легко!
 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.