Сушарка Ezidri - натуральні вітаміни круглий рік.

Сушарка «Ezidri» - натуральні вітаміни круглий рік.

  Зараз вже нікого не треба переконувати, що жодні вітамінні драже і таблетки з аптеки ніколи не замінять натуральні вітаміни, що містяться у фруктах і овочах. Проблема тільки в одному - як їх заготовити, щоб вистачило на всю довгу зиму? Тепер проблему можна вирішити оптимальним способом - придбати сушарку Ezidri, Київ вже надає таку можливість! Правда, деякі ще віддають перевагу зберігати фрукти в морозильнику, але чи варто йти таким шляхом?

  По-перше, в морозилці вони займають дуже багато місця, яке можна використовувати з більшою віддачею. Сухі ж продукти можна зберігати в будь-якій тарі в самих непомітних місцях, вони дуже компактні, не вимагають постійного догляду. Вже в багатьох країнах сушарка «Ezidri», України в тому числі, дає можливість мати на столі вітамінні добавки круглий рік. Вона здатна лише за кілька годин зробити заготовки, причому, виконає це в автоматичному режимі. Вам тільки треба закласти на сушку продукти і вибрати оптимальний режим.

По-друге, треба підрахувати енерговитрати (а це чималі кошти), які будуть потрібні на зберігання фруктів і овочів в морозильних камерах. Для того щоб побалувати себе порцією морожених фруктів, морозильник повинен працювати цілий рік. Але є ще одна небезпека, особливо в невеликих містах - раптове відключення з різних причин електроенергії, тоді все заготовки доведеться викинути. Набагато дешевше і вигідніше купити в Києві Ezidri, цей малопотужний агрегат споживає мінімум електроенергії, причому, користуєтеся ви їм лише кілька днів, а заготовки зробите на весь рік. Вбудований Мікромодуль управління самостійно буде підтримувати задані вами режими сушки, а вентилятор забезпечить безперервний рух повітря. Піддони та сітки для сушки повністю безпечні, вони не виділяють шкідливих речовин, не бояться високих температур, легко миються. Конструктори передбачили можливість установки на всі базові моделі додаткових піддонів, що значно збільшує їх місткість.

Купити в Україну Ezidri тепер дуже просто - зв'язуйтеся з нашими менеджерами, вибирайте будь-яку вподобану модель і назвіть адресу та час доставки. Цього цілком достатньо, щоб мати у себе на столі натуральні вітаміни круглий рік, ми з радістю подбаємо про це!

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.