Прикраси з сухофруктів - новий тренд!

Використовуючи срібне каблучку й сушарку для фруктів і овочів, дизайнер на ім'я Кеті (Cathy) родом з Техасу, живе у Франції створила витончені і їстівні прикраси. Екологічно дружньо, красиво і, смачно!))) Є цікавий інтернет-блог La Prochaine Fois де дизайнер Кеті викладає в мережі фотографії, створених своїми руками шедеврів із сухофруктів.
Кеті взяла висушені фрукти - апельсини, яблука, ківі, чорнослив, опрацювала кожен сухофрукт, вирізаючи з нього об'ємну троянду. В кінці прикраса з сухих фруктів необхідно покрити воском і лаком. Так народилася ціла колекція незвичайних намист і каблучок. Робота вимагає терпіння і посидючості. Завдяки майстерності і, звичайно ж, фантазії виходять гарні прикраси. Оригінальний дизайн прикрас компенсує їх недовговічність.

оригінальні прикраси з сухофруктів, ви також можете створити своїми руками за допомогою сушарки Ezidri.
 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.