нноваційна сушарка Езідрі для фруктів, ягід, овочів, а також м'яса і риби.

Інноваційна сушарка для овочів і фруктів «Езідрі».

  Для всіх, хто бажає завжди мати у себе в будинку вітамінну, смачну і корисну їжу, ми пропонуємо придбати в Києві «Езідрі» - сушилку для овочів і фруктів, яка дозволить вам відчувати аромат літа цілий рік. Це новітня розробка співробітників і дизайнерів компанії Hydraflow Industries (Нова Зеландія), яка увібрала в себе все найкраще, що було відомо на сьогоднішній день. Простота, надійність, економічність і красивий дизайн - це лише кілька переваг сушарки.

  Хто з нас не пам'ятає запаху натурального компоту із сухофруктів, яким поїли нас бабусі в селі? Хіба можна порівняти цей напій з сучасними різнокольоровими шипучками, в яких, крім хімії, барвників і газу, нічого немає? Але ось проблема, сушити фрукти та овочі ще недавно було досить клопіткою справою, віднімають багато часу і місця на кухні. Тепер це не проблема - у багатьох країнах світу сушарка «Езідрі», Україна не виняток, вже давно взяла на себе всі ці клопоти і виконує свою роботу без участі домогосподарки. Вам варто лише нарізати фрукти та овочі, розмістити їх на спеціальних піддонах або сітках, вибрати оптимальний режим сушіння і включити електроживлення.

  Мікропроцесор самостійно підтримує задану температуру, а повітряний вентилятор забезпечує постійну циркуляцію теплого повітря. Це значно прискорює процес висушування, дозволяє розміщувати на лотках одночасно різні фрукти і овочі. Сушарка має автоматичний захист, що вимикає апарат під час перекидання або непередбаченого порушення режиму сушіння, вона легко миється, піддони та сітки виготовлені з екологічних штучних матеріалів, на них не утворюється нагар. Наш інтернет-магазин пропонує вам купити в Україну «Езідрі» за найнижчими цінами з доставкою поштовими службами в будь-який населений пункт.

  Ми маємо в наявності широкий ряд різних моделей, різної ємності і потужності. Кожен клієнт має можливість підібрати і купити для себе, «узгоджуючи з апетитом», оптимальний варіант сушарки «Езідрі», Київ вам для цього не доведеться відвідувати. Вам варто зв'язатися з нашими менеджерами і узгодити подробиці замовлення, уточнити свою адресу, бажаний час доставки і форму оплати. Всі інші турботи ми беремо на себе, а ви зможете круглий рік мати корисні вітамінні добавки до столу.

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.