Найдосконаліша побутова сушарка для продуктів харчування Ezidri

 З давніх часів в різних цивілізаціях використовувався процес сушіння на сонці, як природного способу консервації їжі для зберігання. Наш онлайн магазин радий представити Вам сучасний спосіб домашньої сушіння харчових продуктів.

Компанія компания hydraflow industries.png з Нової Зеландії застосувала весь свій 25-ти річний досвід, щоб розробити найдосконаліші побутові сушарки для продуктів харчування. Завдяки застосуванню технологій 21-го століття мікропроцесорів та інтегральних схем сушарки Ezidri забезпечують ефективне, економічне і рівномірне висушування.

мощный двигатель эзидри.png Потужний двигун направляє повітря вгору через отвори в підставі сушарки, нагнітаючи його в область нагрівального елемента керованого термостатом для підтримки заданої температури.

 


Нагретый воздух .png Нагріте повітря направляється уздовж кожного лотка, а потім вгору через центральні отвори. Цей процес створює керовану рівномірну циркуляцію нагрітого повітря без змішування запахів продуктів на різних лотках. Домашні сушарки Ezidri незамінні як для великих заготовок при достатку фруктів і інших продуктів, так і просто для приготування сушених ласощів, які так люблять у Вашій родині. Сушарка Ezidri спеціально призначена для сушіння і заготовки харчових продуктів у великій кількості. Технологія 21-го століття дає можливість сушити різні продукти на 30-ти лотках одночасно. Сушарка Ezidri призначена для повсякденного використання в домашніх умовах при приготуванні смачних сушених фруктів, пастили, солодощів і пікантних сухих закусок, мюслі, а також горіхово-фруктових батончиків, зернових і картопляних чіпсів.
Так як сушені продукти легкі і займають мало місця, вони дуже зручні для туристів, путішественніков і школярів

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.