Як зберегти урожай і вітаміни

В кінці літа основні овочі та фрукти зібрані, але робота дачників на цьому не закінчилася. Тепер потрібно зберегти урожай і вітаміни, а як це зробити ми хочемо розповісти вам в цій статті.

  Єдиним і найбільш надійним способом є саме сушка овочів і фруктів. Сушити практично можна все, особливо зручно використовувати сушилку Езідрі. Звичайна сушка в тіні дає хороші результати, але сонце постійно не світить, до того, ж може йти дощ. Завдяки сушильного комбайна Ezidri, сушка відбувається рівномірно, можна використовувати велику кількість лотків. У сушарці Ezidri можна сушити практично все від лікувальних трав, фруктів, овочів навіть до таких продуктів як огірки та кавуни. Урожай необхідно помити і порізати тоненькими скибочками близько 5 мм. Бажано покласти скибочки на сіточку, а не просто на лоток, тому, що коли вони підсохнуть вони можуть прилипати.    Наповнений лоток можна ставити на сушилку, необхідно це зробити якомога швидше, бо поки нарізалися продукти частина вітамінів йде. І можна готувати далі ті ж огірки, яблука, кріп, малину все що завгодно. Якщо є вже завантажені лотки можна просто додати. Готовність залежить від того як ми порізали, виклали і від самого продукту. Огірки, яблука і груші сушаться порядку 7-10 годин, так що зручно включати сушку на ніч. Якщо все зробити правильно і помістити висушений урожай в герметично закриту ємність і поставити в сухе темне місце, то зберігати можна весь рік

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.