Фрукти і овочі сушарка Ezidri.

Фрукти і овочі сушарка Ezidri.
  Тепер сушити з «Ізідрі / Езідрі» (Ezidri) - це легко і просто!
Дійсно якісна сушка тільки з Ізідрі, дарує радість і новизну.
  За якість і рівномірність сушіння сушарка відповідає сама, на відміну від інших сушильних апаратів. У дешевших моделях сушарок повітря подається тільки знизу вгору, крізь лотки, і сушка відбувається не рівномірно, необхідно регулярно міняти лотки місцями, інакше знизу продукти будуть пересушені, а зверху ще сирі. У всіх моделях «Ізідрі» повітря з рівною міццю продувається через кожен лоток горизонтально, від периметра до центру. Всі лотки - немов одна поверхня: сохнуть однаково, не вимагаючи ніякого втручання. Навіть поклавши сушитися різні фрукти - запахи не змішаються.

  Ізідрі сама відповідає за повну безпеку, є термозапобіжник, який відповідає за вимкнення з мережі в разі зупинки мотора, але таке з Езідрі трапляється дуже рідко. В Ізідрі передбачений зручний таймер, завдяки якому сушарка сама відключається після завершення сушіння. Необхідно лише закласти нарізку і вийняти готову сушку. Продукти не втрачають своїх корисних властивостей, залишається аромат і не псується смак як при заморожуванні. Зберігати сушені продукти зручно, досить помістити їх в скляну або пластикову ємність закрити кришкою і поставити в темне місце. Особлива радість - взимку. Дихайте ароматами літа, споживайте, творите! І дітям з онуками корисна здорова сушка. У супермаркетах імпортна «сушка», приміром родзинки і фініки, в основному половина виварити в цукрі, а інші старанно оброблені сірчистим газом, або підфарбовані, а чорнослив з родзинками можуть ще й жиром - для блиску ... Зате привабливо і солодко. Спробувавши метод сушіння, ви відмовитеся від щорічних консервування, коли кухня на підлогу літа стає «пекельної». Оцет, сіль, лимонка, вітамінів - мінімум, від довгого зберігання стають отруйними - і себе-то на шкоду! .. А сушка стоїть собі і аромат набирає. Ніякої варіння-смаження, ніяких консервантів. Лотки в Езідрі дуже місткі. На відміну від інших сушарок з вертикальним продувкою, де шматочки фруктів необхідно викладати так, що б вони не стосувалися один одного. На лоток «Ізідрі» можна класти скибочки суцільно, або в «шаховому порядку» в два ряди - головне, щоб між шматочками були мінімальні зазори. Кожен зможе знайти підходящий варіант серед моделей Езідрі.
  Сушіть здорові продукти - радуйте себе і Ваших дітей, і онуків!

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.