Вибір сушильного комбайна.

Вибір продуктової сушарки для фруктів, ягід, овочів.На сьогоднішній день, самий вірний спосіб зберегти врожай фруктів, овочів, без втрати вітамінів, подарованих нам природою - це сушка.

  Раніше міські жителі використовували для сушіння духовку, але спека в квартирі, нерівномірне висушування і пригорання робили процес сушіння дуже трудомістким і не завжди якісним. Жителі передмістя, сіл, як правило сушили урожай на горищі, але і в цьому випадку процес не був простим, було потрібно постійна присутність, так як необхідно було стежити, щоб на продукти не сідали мошки і уникати прямого попадання сонячних променів. Крім цього час сушіння варіювалася від декількох днів до тижня (залежно від погодних умов).Сьогодні рішення є - сушарка для фруктів і ягід Ezidri. Все що необхідно: це нарізати фрукти і розкласти їх у спеціальні лотки. Автоматичний термостат створює і регулює температуру. Надійний двигун нагнітає потік повітря, що циркулює усередині лотків. Постійний рух теплого повітря, сприяє ефективному випаровуванню вологи з продуктів. Асортимент продуктів, придатних до сушки дуже широкий: це фрукти, овочі, ягоди, зелень, горіхи, риба, м'ясо, а також лікувальні трави. При правильному сушінні втрати вітамінів і мінеральних мікроелементів мінімальні.

  Принцип роботи сушарки досить простий. Створення потоку повітря певної температури, і підтримку цієї температури. При піднятті температури вище необхідної (як відбувається у випадку з духовкою) - продукти пригоратимуть, обвуглюватися. Лотки Ezidri виготовлені з білого харчового пластику (поліпропілену), тому при нагріванні вони абсолютно нешкідливі і не випромінюють неприємних запахів. Для якісного сушіння, ми рекомендуємо укладати продукти в один шар, для найкращої циркуляції повітря.Також незаперечною перевагою сушарок Изидри є можливість регулювання робочого об'єму. У моделі Ezidri Classic FD300 є можливість збільшити робочий об'єм до 10 лотків, в Ezidri Snackmaker FD500 -до 15 лотків, в Ezidri Ultra FD1000 - до 30 літаків. Всі ці сушильні комбайни оснащені мікропроцесорами контролюючими потік необхідного повітря, виходячи з обсягу.Час сушіння різне, воно залежить від самого продукту (його консистенції), і від бажаного результату.Телефонуйте, ми допоможемо Вам купити сушку для продуктів Изидри в Києві, а також безкоштовно доставимо по Україні.

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.