Купить Ezidri в Києві.

                                     Сушильний апарат Ezidri.
  Кращим способом зберігання продуктів є сушка. У сушеному вигляді продукти можуть добре зберігатися протягом року, і при цьому не втрачають своїх смакових якостей. Деякі продукти можна зберігати в сушеному вигляді протягом трьох-чотирьох років. Компанія Hydraflow Industries з Нової Зеландії виробляє сушильні апарати Ezidri. За допомогою цього апарату можна зберегти будь-які овочі, фрукти, гриби і ягоди, в яких залишаться вітаміни, макро-та мікроелементи, а також ферменти. Сушка в апараті подібна природному процесу. Регулювання температури можлива в діапазоні 35-60 градусів. Продукти, висушені за допомогою сушильного апарату Ezidri, мають природний колір, смак і аромат. При сушінні лікарських трав зберігаються всі їхні лікувальні властивості і ефірні масла. Пастила з абрикосів, приготована в сушильному апараті, після закінчення двох років, за своїми смаковими якостями не відрізняється від тільки що приготовленої. А сушена полуниця, яку дістали з герметичною банки, поширить по кімнаті приємний аромат і свіжість.
  Апарат має негабаритні розміри, вага різних моделей варіюється від 3 до 5 кг. Конструкція сушарки складається з головної платформи і декількох круглих лотків, встановлюваних один на одного. Кожен лоток обладнаний сіткою різного калібру. Для сушіння дрібних ягід і трав використовується густа сітка. Для фруктів і овочів встановлюється сітка з більш великою осередком. У використанні сушильний апарат дуже простий. Для цього необхідно вимити продукти, натерти або порізати, потім розкласти по відповідним лотків та включити в електромережу.
 Принцип роботи сушіння заснований на, створюваному двигуном, потужному потоці повітря, який після нагріву направляється на піддони з продуктами. Регулярно надходить тепле сухе повітря витісняє старий, що увібрав в себе вологу з продуктів. Сушка продуктів за допомогою сушильного апарату Ezidri протікає швидко і рівномірно, а також з найменшими енергетичними витратами, за рахунок унікальної схеми переміщення повітря і температурного контролю. Можлива одночасна сушка до 30 літаків.
Період сушки безпосередньо залежить від вмісту вологи в продукті. Зелень можна висушити протягом двох годин. На сушку грибів потрібно 5-7 годин.   Процес сушіння ягід займе близько доби.
  Для виготовлення лотків для продуктів в сушарках

Ezidri

, використовується харчової і екологічно чистий пластик, який легко миється. Він не деформується від надлишку вологи і не токсичний при високих температурах. В залежності від розміру продуктів, сушильний апарат укомплектований лотками з дрібної і великої сіткою.
Продукти, що піддаються, сушінні рівномірно продуваються потоком теплого повітря, створюваного вентилятором.
Головною частиною в сушильному апараті є мікропроцесор, за допомогою якого відбувається контроль температури і об'єму, що подається. За рахунок цього і здійснюється процес прискореної сушки. У випадку перекидання сушарки під час її роботи, відбувається автоматичне відключення апарату від електромережі.

  Сушарка для продуктів
  За допомогою сушильного апарату

Єзідрі

 можна висушити як фрукти, так і овочі. Сушка продуктів в сушильному апараті Ezidri є нетрудомістким процесом. Завдяки інструкціям, які знаходяться в книзі користувача, можна легко висушити різні продукти і приготувати смачну пастилу. Існує безкоштовна доставка сушарки Ізідрі як у межах Києва, так і в багато міст України (є така послуга як доставка день в день). Зробіть один дзвінок або заповніть, пропоновану на нашому сайті, форму «зворотного дзвінка», і Ви отримаєте вичерпну інформацію про подробиці майбутнього замовлення або станете власником цієї унікальної сушарки.

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.