Смачна фруктова пастила.

Орієнтовний час сушіння в режимі Medium (12-16 годин)

Пастилу можна виготовити з підцукровані вареного або ж не вареного фруктового або ж овочевого пюре. З крупно потертих фруктів виходить більш щільна пастила, ніж з пюре. Фрукти, які схильні до окислення в значній мері більше за інших абрикоси, яблука, груші і т.д.), рекомендується зварити, охолодити і вже потім приступати до приготування пастили.
У уникнення прилипання пастили до піддону рекомендується змастити його олією.
Підготуйте густе пюре (для цього найкраще підходять перезрілі фрукти)
Розподіліть пюре по піддону з допомогою ложки, найоптимальніший варіант коли по краях пюре розташовано більше тонким шаром ніж по центру.
У середньому на один піддон треба підлогу склянки пюре
Акуратно встановіть піддон на базу сушарки
Не дозволяйте пюре потрапляти на базу сушарки так як це може забруднити її механізми і стати причиною виходу сушарки з ладу.
Під час сушіння краще не переміщати сушилку Ezidri
Пастилу можна вважати висушеною коли вона перестає бути липкою по центру.
Потрібно враховувати що для деяких продуктів (банани, полуниця) даний спосіб не застосовують, оскільки вони пастила все одно залишається липкою.
Під уникнення великого змісту кісточок і крихкості пастили ягоди рекомендується змішувати з іншими фруктами.
Сушарка Ezidri Classic впоратися з приготуванням пастили приблизно за 12-16 годин.
Пастила приготована за допомогою міксера рівніша ніж приготовлена ??з розчавлених фруктів. Пастилу з деяких фруктів (банани, ківі) рекомендується готовити винятково за допомогою міксера.
Знімайте пастилу, не даючи їй охолонути, поверніть її трубочкою і зберігайте в герметичному контейнері в холодильнику, так вона довше зберегтися.
Застосування

Пастила бути хорошою закускою, так розбавивши її водою 1 до 1 можна приготувати соус або пюре. За допомогою пастили можна приготувати чудові десерти для дітей. З пастили можна приготувати чудовий джем, для цього потрібно 3 частини фруктової пастили залити однією частиною кип'ятку.
Дуже корисна пастила з ягід

Агрус

Дуже популярна ягода на теренах колишнього СНД, містить безліч вітаінов і мінералів, таких як: С, В1, РР, мікроелементи і пектини каротин.

Чорниця

Чорниця славитися тим, що в достатку містить речовину міртіллін, здатне знижувати рівень цукру, тому вона рекомендована людям з підвищеним рівнем цукру в крові.

Смородина

Крім аскорбфінкі, пектинів і каротину в смородині міститися досить рідко зустрічається вітамін К, деякі дослідники вважають що цей вітамін сприяє до уповільнення старіння організму.

Увага, при умови підвищеної вологості вимагають вищої температури сушки:
Snackmaker - high, Ultra 1000 - 60 ° C

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.