Ezidri Ultra 1000 - Краща сушарка на українському ринку.

  Ezidri Ultra 1000 - це самий якісний, але і найдорожчий варіант з представлених на ринку компанією Hydraflow Industries з Нової Зеландії сушарок для фруктів.

  Це найкраща в Україні модель серед електричних сушильних апаратів, призначених для зневоднення фруктів і овочів. За допомогою Ezidri Ultra 1000 Ви зможете заготовити до зберігання абсолютно будь-яку кількість продуктів. В меню управління цього пристрою передбачено п'ять різних режимів для сушіння різних продуктів, наприклад овочів або фруктів, м'яса або грибів, трав, квітів - Ви можете висушити все, що захочете. Не в останню чергу настільки широке застосування можливостей сушарки Ezidri Ultra 1000 обумовлено наявністю гнучко настроюється меню, в якому можна виставляти проміжні температурні значення, а також плавно їх регулювати. Електронна автоматичний захист від перегріву забезпечує надійність і безпеку використання, ізідрі Ultra 1000 не вимагає догляду і може працювати цілодобово. Ця модель здатна вмістити до тридцяти лотків, цього достатньо для висушування величезної кількості продуктів зі збереженням всіх корисних складових, таких як вітаміни, мікроелементи та макроелементи, а ще ферменти.Враховуючи той обсяг продуктів, який здатна обробляти сушарка Ezidri Ultra 1000, на перший план виходять такі її позитивні якості як оптимальний для висушування витрата електроенергії, що забезпечується мікропроцесорним контролем температури і продуманою конструкцією пристрою. Лотки для завантаження продуктів всіх сушарок Езідрі взаємозамінні, вони виконані з поліпропілену, це хімічно нейтральний термостійкий пластик, не деформується при нагріванні і безпечний для продуктів харчування. Для використання всіх широких можливостей сушарки Ultra 1000 в комплекті поставки присутній книга користувача, в ній Ви зможете прочитати про різноманітні рецепти приготування страв з висушених продуктів, а також про правильні температурних режимах для оптимального висушування.


  
Сушарка Ezidri Ultra 1000 - це кращий вибір для людей, які вирощують фрукти й овочі на своїй ділянці, особливо в урожайні роки, коли природа приносить стільки всього корисного, що іноді навіть нікуди дівати все це. З придбанням цієї моделі проблема зникнення продуктів зникає раз і назавжди, а Ви і Ваші близькі тепер на весь рік будете забезпечені корисними продуктами, що зберігаються в засушеному вигляді, за допомогою сушарки Ezidri Ultra 1000.Подаруйте собі частинку літа у вигляді відчуття аромату і смаку свіжих фруктів і овочів у будь-який час року!

Ezidri Everyday - це проста в управлінні недорога модель, що має невеликі габарити і вага (3,5 кг), вміщує від 4-х до 10-ти літаків.

Ezidri Snackmaker - ця модель дорожче базового домашнього варіанту через істотно більшої функціональності і більших розмірів, вона важить 3,7 кг і вміщає від 5-ти до 15-ти літаків; забезпечена сенсорною панеллю вибору температурних режимів і є ідеальним співвідношенням ціни іякості.

Ezidri Ultra 1000 - вибір для заможних людей, які працюють з великою кількістю продуктів. Ultra 1000 вміщує від 5-ти до 30-ти літаків і має безліч температурних режимів, плавне перемикання між якими і проміжні значення температур дозволяють обробляти значну кількість найрізноманітніших продуктів.

Вартість сушарки Ezidri Ultra 1000 - 4710 грн.

 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.