Переваги сушарки Ezidri

Якісна сировина;

Напрямок повітря.

Матеріал з якого виготовлений сушильний апарат Ezidri не має неприємного запаху пластмасового, навіть при першій експлуатації.

Унікальна система подачі повітря

Повітря йде знизу-вверх, а також в простінок лотків (лотки двошарові). Внутрішня частина складається з отворів, тобто повітря проходить через кожен лоток.

Перевагами такої системи є покращена якість сушіння. Продукти можна сушити і при зниженій температурі, корисні речовини і вітаміни при цьому зберігаються більше. У недорогих аналогів температура сушіння від 80 ° С, і більше. У таких сушках продукція спочатку приварюється, а після висихає.

Прискорення процесу сушіння відбувається завдяки обдуву з усіх сторін.

Рекомендуємо використовувати аксесуари, наприклад, піддон для пастили - такого немає в багатьох інших сушарках. У результаті набагато можна розширити можливості застосування сушарки Ezidri (різні пюре, в різних комбінаціях, з різними приправами, травами, медом), пастила в різних комбінаціях (яблучно - грушева, смородина - малинова з додаванням меду і багато інших варіацій.)

У сушильному апараті Ezidri за один раз можна сушити більше продукції, ніж у інших аналогічних сушарках.

Можна значно розширити сушильний комбайн Ezidri

Ezidri Everyday має 4 базових лотка, при бажанні можна розширити до 10.

Ezidri Snackmaker базово має 5 лотків, розширюється до 15.

Ezidri Ultra 1000 можна розширити в 6 разів, з 5 лотків, до 30.

Великий розмір лотка

Сушки Езідрі Everyday і Езідрі Snackmaker з діаметром лотка 34 см. і висотою 3 см., Езідрі  Ultra має лотки з діаметром 39 см. і заввишки 3 см. Це значно більше на відміну від більшості аналогічних сушарок.

Мають контроль енергоспоживання, а також термодатчики

Це означає що сушарка включається в міру необхідності, тобто працює в пульсуючому режимі.

Апарати Ezidri не потребують постійної присутності і контролі, не перегріваються, можуть працювати безперервно скільки необхідно. При потужності 500Вт. і 1000Вт. реально енергоспоживаючих, в 2 рази менше.

Універсальність застосування

В апараті Ezidri сушити можна будь-які харчові продукти, деякі нехарчові.

Додаткові аксесуари

Піддон: являє собою суцільний вкладиш для пастили, ягідних і фруктових пюре. Риби, м'яса та ін

Сітка: являє собою сітчастий вкладиш, призначений для сипучої і дрібної продукції, також для різної липкою. Із сітки набагато легше знімати приготовлену продукцію.

Гарантія 2 роки і післягарантійне забезпечення

Ви завжди можете звернутися при фізичному пошкодженні і не гарантійних поломки (падіння апарату, розбиття кришки і ін)
 
 

Літні та зимові автошини в Києві від світових виробників за найнижчими цінами. Всі шини зі складу в Києві з доставкою додому або шиномотаж. Обирайте на http://shinikiev.com.ua. Ціни, асортимент та сервіс Вас приємно здивують.

Безкоштовна доставка Ezidri по Україні без передоплати: Київ, Харків, Донецьк, Полтава, Житомир, Дніпропетровськ, Сімферополь, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Алушта, Черкаси, Джанкой, Суми , Лубни, Вінниця, Маріуполь, Севастополь, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Хуст, Краматорськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Одеса, Іллічівськ, Дніпродзержинськ, Прилуки, Сєвєродонецьк, Макіївка, Кривий Ріг, Тернопіль, Євпаторія, Ялта і інші населені пункти, при наявності в них філій транспортних компаній. В середньому доставка по Україні займає до 24 годин з моменту замовлення. Ми працюємо післяплатою, тобто оплата замовлення за фактом отримання.